Apmeklē Iecavas vidusskolu
arī Facebook.com

 


Visas ziņas

Iecavas novada skolu sacensības florbolā 4.-5.klasēm 20.02.2020


      Spraigās cīņās veiksmīgāki izrādījās :
1.vieta Iecavas vidusskolas 5.d klases komandai - Erlends Strautmanis, Kārlis Daniels Lazda, Kristers Voldemārs Lazda, Miks Kizakovs, Markuss Kristaps Kadiķis, Kristiāns Štībelis, Ričards Munde - sporta skolotāja un klases audzinātāja Īrisa Korčagina.

2.vieta Iecavas vidusskolas 4.b klases komandai - Dominiks Dāvis Druviņš, Kristaps Alekss Kancāns, Eduards Skrastiņš, Kristers Jaunzems, Lam Hguyen Tran, Jānis Rumba, Gabriels Pavlovskis, Matīss Gustavs Vītols - klases audzinātāja Aina Grase, sporta skolotāja Sigita Dīce.

3.vieta Iecavas vidusskolas 5.c klases komandai - Mārcis Mežajevs, Tomass Līrums, Gusts Ziemelis, Mārtiņš Puļķis, Edvards Čudars, Markuss Raivo Rijnieks, Loreta lote Šķeltiņa, Luīze Aleksandrova - klases audzinātāja Gunita Jakovļeva, sporta skolotāja Sigita Dīce.

 E. Traumane




Iecavas novada skolu sacensības florbolā 8.-9.klasēm 06.02.2020

      1.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 9.a klases komanda - Jēkabs Māris Šusts, Bruno Filipsons, Edijs Ūdris, Jānis Casno, Dāvis Kalniņš, JānisJēkabsons - klases audzinātāja Iveta Cera, sporta skolotāja Īrisa
Korčāgina.
      2.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 8.a klases komanda- VladislavsBalabkins, Andrejs Pogodins, Henrijs Pļaviņš, Tomass Duk;ats, Niks Mironovs, Dāvids Tureiko - klases audzinātāja Dina Mediņa, sporta skolotāja Sigita Dīce.
      3.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 8.b klases komanda - Lauris Lapiņš, Gatis Pērkons, Lelde Agate Šamarova, Annija Nora Maskale, Haudi Chen, Ritvars Bole, Katrīna Polenca - klases audzinātāja Gita Zaķe, sporta skolotāja Regīna Savinska.
 
 
F:E. Traumane 
 
 



Iecavas novada skolu sacensības florbolā 6.-7.klasēm 29.01.2020

Iecavas vidusskolas sporta zālē norisinājās ikgadējās Iecavas novada skolu sacensības florbolā 6.-7.klašu grupā. Piedalījās Iecavas vidusskola un Iecavas pamatskola, kopā 5 komandas.

      

F:I. Korčagina 

 

1.vietu izcīna Iecavas vidusskolas 7.c klases komanda,kuras sastāvā startēja  Gotfrīds Ansels Hofmanis,Toms Pudža, Reinis Linejs, Jurģis Hincs, Jānis Kristians Zeps, Aleksandrs Martinovs,   Ernests Krjukovs. Klases audzinātāja-I. Draudziņa Sporta skolotājs V. Pārums.
 
3.vietā ierindojās Iecavas vidusskolas 6.a klases komanda, kurā piedalījās  Mārcis Šusts,Kristers Strautmanis, Mārcis Nudiens, Arsēnijs Pavlovs, Rihards Beitiņš, Artūrs Skvorcovs. Klases audzinātāja- K. Karele, bet sporata skolotāja ir Ī.Korčagina.
 
 


Tautas bumba
23.01.2020

Ceturtdien notika Iecavas novada skolu sacensības 4.-5.klasēm tautas bumbā.

Lasīt vairāk ...


Bērnu vieglatlētikas festivāls
14.01.2020

14.janvārī Jelgavā notika Bērnu vieglatlētikas festivāls 2020

Lasīt vairāk ...





Arhīvs
2020 (5)   
2019 (22)   
2018 (9)   

Seko attālināto mācību procesam skolas Facebook lapā!

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Kalendārs
<< Maijs 2020 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031