09.Okt, 2018

Karjeras nedēļa III.daļa

Iecavas vidusskolā turpinās Karjeras nedēļa. 9.oktobrī ar konditora profesiju iepazinās 5.ABC klašu skolēni. Bet 2.klašu skolēni iepazina profesiju- amatnieks.

Ar konditora profesiju piektklasniekus arī šodien iepazīstināja Iecavas uzņēmums SIA “Gardumu Avēnija”.
“Man viss ļoti patika, bet īpaši patika apēst manis taisītos saldumus”. “Ļoti patika taisīt saldumus un strādāt ar šokolādi!” “Man patika, jo daudz uzzināju par konditora profesiju.” “Man patika pasākums, bija interesanti!”-tādas ir atsauksmes no piektklasniekiem par šodien padarīto.
       Ar amatnieka profesiju iepazīstināja uzņēmēja Vineta Lamberte. Vineta saimnieko Iecavas ziedu un dāvanu darbnīcā “I.DILLE”. Skolēni pārrunāja, kā veidojas uzņēmums, kuri no skolas mācību priekšmetiem ir svarīgi uzņēmējam. Praktiski izmantojot dažādas dzijas un formas, veidoja savu dekoru. 
      Pasākums iekļauts Iecavas novada karjeras attīstības atbalsta pasākumu plānā 2018./2019.gadam un finansēts no ESF darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība”8.3.5. specifiskā mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekta Nr. 8.3.6.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

 

 

 

 

 

 

 

 

«     »     Skatīt visus