31.Mar, 2026
Gangsteromīte
Šodien 1.a un 3.c klase programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros devās aizraujošā piedzīvojumā uz Rīgas Leļļu teātri, lai skatītos izrādi “Gangsteromīte”.

Īpaši priecīgi bija 3.c klases skolēni, jo viņi šo stāstu jau iepazinuši, lasot Deivida Valjama romānu latviešu valodas stundās. Bija interesanti salīdzināt, kā grāmatas varoņi atdzīvojas uz skatuves! Izrāde pārsteidza ar lielizmēra lellēm, krāšņiem tēliem un aizraujošu sižetu. Skolēni ar lielu interesi sekoja līdzi notikumiem un pēc izrādes dalījās iespaidos. Apmeklējot teātri skolēni ievēroja atbilstošu apģērbu etiķeti, kā arī viesojās teātra bufetē, kur praktizēja galda kultūru, apliecinot savas prasmes uzvesties kultūras pasākumos.
Sk. Anda, Santa un Terēze