10.Dec, 2019

“Zaļās Grebenes” festivāls

Iecavas vidusskolā risinājās Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” un “Kartupeļu Lauka Radio” konkursa projekts – “Zaļās Grebenes” festivāls.

 Imanta Ziedoņa fonds Viegli 2019.gada pavasarī atklāja jaunu interneta radio – Kartupeļu Lauka Radio. Tas radīts, lai stāstītu par Latvijas kultūru, rosinātu jauniešu jaunradi un izceltu ģimenes vērtības.
2. oktobrī “KLR” ētrā sāka skanēt jauns raidījums “Zaļā Grebene”, kura mērķis ir pievērst jauniešu uzmanību atbildīgai dabas resursu izlietošanai. “Zaļā Grebene” izsludināja konkursu skolēniem, kurā jauniešiem ir iespēja paust savu viedokli par vides jautājumiem, izmantojot radio raidījuma formātu. Konkursa uzdevums bija izveidot savu radio raidījuma ideju.

      Mūsu skolas 12.kl.  komanda – Matīss (12.b), Beāte (12.a), Ance (12.b), Elīna (12.b) – oktobrī piedalījās “Zaļās Grebenes” konkursā un iekļuva 3 labāko komandu skaitā, tāpēc mūsu skolā 11.a, 11.b, 12.a, 12.b klasēm radošās darbnīcas vadīja četras fonda “Viegli “ personības: starptautiski atzīts mākslinieks – Voldemārs Johansons, Kultūras žurnāliste un biedrību “Viegli” un “Ascendum” dibinātāja Eva Johansone, latviešu dzejnieks, žurnālists un aktieris Toms Treibergs un “hip-hop” mākslinieks – Artūrs Jenots (Ipstens Kūns). Pēc kopīgās sadarbības viesi uzteica mūsu skolas jauniešus par viņu atvērtību radošumam un jaunām idejām, un šo vērtību popularizēšana ir viens no fonda galvenajiem mērķiem.

«     »    Skatīt visus