02.Dec, 2022

TS Ziemassvētku turnīrs

Heijā!
Beidzot pēc 2 gadu pārtraukuma varēja satikties ar improvizācijas faniem un izjust īpašo teātra sporta spēles prieku uz skatuves! 2022.gada 2.decembrī Iecavas vidusskolas teātra sportisti aicināja improvizatorus uz tradicionālo Adventes draudzības turnīru. Šoreiz tas notika Iecavas kultūras namā, jo skolas aktu zāle joprojām “top”.
Turnīrā piedalījās 16 ciemiņu komandas un viņu līdzjutēji no Aizupes pamatskolas, Druvas vidusskolas, Ikšķiles vidusskolas, Jaunogres vidusskolas, Rīgas Hanzas vidusskolas, Madonas BJC , Saldus BJC, Rīgas improvizācijas teātra “Momentum” un 5 Iecavas vidusskolas komandas: 2.-3.kl., 5.kl., 6.kl. komandas (trenere V.Karnīte), 7.kl. komanda (D.Greiža) un 10.-12.kl. komanda (M.Bolšteins). Kad sarīkojuma atklāšanā kopīgi bija izrotāta improvizatoru eglīte, dalībniekus sveica skolas direktors K.Kravis un pievienojās ķekatu dancim, ko sarūpēja mūsu “Tarkšķi” ( sk. K.Karele). Turnīrs noritēja pēc visiem spēles noteikumiem – ar spēles vadītājiem, sarkanajām rozēm, švammītēm, tiesnešiem (šoreiz ne īpaši bargiem!), protams, arī ar vērtējumu un diplomiem. Par pasākuma izdošanos liecināja kopīgā telpu sakārtošana pēc turnīra, trakais piparkūku dancis tukšajā zālē un ilgās atvadas. Lūk, komandu atsauksmes Whatsapp grupā:
“Mēs, ikšķilieši, un noteikti visi, kuri šodien sportoja Iecavā, esam milzīgi pateicīgi par turnīra organizēšanu. PRIEKĀ 🎉🎉🎉 Tas bija spridzinoši! Esam atkal uz viļņa!”
“Saldus BJC un Druva arī laimīgi! Šis turnīrs bija vajadzīgs kā svaigs gaiss! Paldies, Valda, Dace, Matīss un turnīra organizatoru komanda!”
“Jaaaa! Hip, hip, urrā! Hanza gavilē par iespēju, spēles prieku, kopā būšanu. Paldies Iecavai par viesmīlību !”
“Paldies MILZĪGAIS 😍😍😍 arī no Ogres! Mēs vienmēr esam par Iecavu💝

«     »    Skatīt visus