24.Mai, 2019

Svešvalodu skolotāju pieredzes apmaiņas pasākums

Piektdien, 24.maijā Iecavas vidusskolā viesojās svešvalodas skolotāji no Pilsrundāles, Bauskas, Rundāles, Griķiem un Īslīces.

 Delegāciju sagaidīja skolotājas V. Ķērpe un S. Knāķe.Dalībnieki iepazina mūsu skolu un apmeklēja skolas muzeju. Pēc muzeja skolotājas sagaidīja kafija, uzkodas un prezentācija par pieredzi no Slovēnijas, kuru sagatavoja Renāte Estere Liepiņa. Renāte pastāstīja par projektu – Creating Critical Minds and Voices in Europe – kurā vienreizējais ceļojums tika iekļauts, un par jaunajām prasmēm, zināšanām, kuras ieguva meistarklasēs. Meitene iepazīstināja arī ar debašu tēmām, par kurām tika debatēts pasākuma laikā. Renāte uz visu pasākumu atskatās ar ļoti labām un priecīgām atmiņām, neskatoties uz grūtībām sākumā, lai nokļūtu Slovēnijā, Kranjska Gora. Pie reizes skolotājas arī iepazīstināja ar debašu kustību Latvijā, debašu formātiem un to atšķirību. Beigās dažas skolotājas arī uzdeva interesējošus jautājumus.
      Tikšanās turpinājumā dalībnieki apmeklēja arī Iecavas Mūzikas un mākslas skolu, Jauniešu centru un eļļas ražotni Iecavnieks. Tikšanās laikā skolotāji dalījās savā pieredzē darbā ar kompetenču pieeju izglītībā.
 

«     »     Skatīt visus