18.Dec, 2018

SMU Ziemassvētku tirdziņš

16.decembrī Iecavas Kultūras namā norisinājās skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņš.

Tirdziņā pašu ražotas preces pircējiem piedāvāja 48 uzņēmumi no vairākām Rīgas skolām, Mārupes, Jelgavas, Olaines, Bauskas, Tukuma, Īslīces, Pilsrundāles un arī Iecavas, informēja pasākuma organizatore, Iecavas vidusskolas SMU konsultante Antra Pāruma.
Skolēnu mācību uzņēmumus novērtēja ne tikai pircēji, bet arī žūrija: Vineta Simanoviča un Gunta Sproģe no Swedbank, Mārtiņš Ķurbe no SIA «Aqua Studio», Sandis Karelis no LR Uzņēmumu reģistra, Natalija Kartiševa no SIA «Kamilli», Agate Mediņa no Iecavas kultūras nama, Ilze Hofmane no ZS «Roziņi», Ainars Mediņš no SIA «Bea», Vineta Lamberte no SIA «I.DILLE», Līga Norvaiša – iepriekšējo gadu SMU «Lilacards» pārstāve, tagad LLU studente, un laikraksts «Iecavas Ziņas».
No vairākiem Iecavas vidusskolas skolēnu uzņēmumiem nomināciju laurus plūca tikai SMU «Tīrumiņš». Jaunieši Matīss Bolšteins, Anda Vanaga un Evita Janušjaviča, kuri ražo ar mīlestību gatavotas ziepes no dabīgām izejvielām, uzvarēja nominācijā «Labākais stends». «Arī Cūkas gadā būs jāmazgājas!» vēstīja uzraksts uz stenda, kas ne vienam vien lika pasmaidīt.
Savukārt Lindas Linkas, Elīnas Loginas un Viktorijas Celitanes SMU «Scrub-a-dubdub», kas ražo izturīgus gumijas cimdus ar iestrādātu švammi, saņēma laikraksta «Iecavas Ziņas» simpātiju balvu, bet Viktorijas Veinbergas un Roberta Veinberga uzņēmums «Twin Woo», kas ražo dizaina priekšmetus, – simpātiju balvu no žūrijas.

«     »    Skatīt visus