10.Okt, 2018

Skolēnu konsultatīvā komiteja

TELIA LATVIJA kopā ar biedrību “Centrs Marta” Latvijā realizē TELIA COMPANY iniciatīvu “CHILDREN ADVISORY PANEL”

Skandināvijas telekomunikāciju kompānija Telia Company, kuru Latvijā pārstāv tās meitas uzņēmums Telia Latvija, sadarbībā ar Ziemeļvalstu un Baltijas valstu bērnu tiesību aizsardzības organizācijām, tostarp biedrību “Centrs MARTA”, un skolām iniciatīvas “Children Advisory Panel” (Skolēnu konsultatīvā komiteja) ietvaros uzklausīs bērnu padomus un priekšlikumus tiešsaistes dzīvei.
2018.gada projekta pamatprincips – skolēnu padomi veselīgai pieejai tiešsaistes dzīvei.
Mūsu skolas 6. klases skolēni (bērni 12 gadu vecumā) piedalījās radošajā kopdarbnīcā. Ar bērniem darbojās Centra Marta projektu koordinātore Justīne Leitarte.
Bērni vispirms aizpildīja anonīmu aptauju par attieksmi pret riskiem un ieguvumiem tiešsaistē. Pēc tam darbnīcas koordinators prezentēja dažas tēmas, kas saistītas ar veselīgu pieeju tiešsaistes dzīvei. Tad bērni darbojās komandās un  sniedza savus padomus kādā no šīm tēmām. Padomus, izmantojot Plotagon Education, pārvērta īsās animācijas filmiņās.
Darbnīcas mērķis, izņemot vispārēju datu apkopošanu, ir palielināt bērnu izpratni par veselīgu pieeju tiešsaistes dzīvei, izmantojot radošumu un līdzdalību.

«     »    Skatīt visus