2.aprīlī norisinājās reģionālais Daugavkrastu teātra sporta turnīrs, kurā piedalījās dažādu klašu skolēnu komandas. Piektās un septītās klases komandām tā bija pirmā pieredze improvizācijas teātrī, kurā skolēni ar lielu aizrautību un drosmi apguva skatuves mākslas pamatus. Savukārt astotās klases komanda pārliecinoši demonstrēja savas prasmes un pieredzi improvizācijā. Turnīra saspēles vadīja Tīna un Izabella, nodrošinot raitu un aizraujošu pasākuma norisi.