30.Mai, 2019

Radošā diena

Mācību gada izskaņā, jau otro gadu Iecavas vidusskolas Skolēnu dome organizē īpašu dienu.

Pasākums “Radošā diena”, kas norisinājās 30. maijā, Iecavas stadionā, 5.-8. klasēm deva iespēju dienu pirms liecībām aizvadīt nedaudz citādāk nekā ierasts. Skolēnu Dome sarīkoja dažādas stacijas, kā “Saliec un Uzmini Logo”, “Krustiņi un Nullītes”, “Skrējiens ar Riņķi”, “Izglītojošā stacija”, “Aktīvās spēles” un “Šķēršļu trase”. Visās stacijās skolēni varēja pārbaudīt savas fiziskās spējas, atmiņu, zināšanas, loģisko domāšanu un reakciju. 💪🏼
“Izglītojošo staciju” vadīja biedrības “Cita Rīga” pārstāve. Stacijā skolēni nostirpināja zināšanas par Latviju, atbildot uz erudīcijas jautājumiem, un varēja salikt puzles ar Latvijas simboliku. Šī stacija tika īstenota “Latvijas skolas somas” ietvaros. Paldies par sadarbību! 
Paldies  10. klašu skolēniem – Renātei Murānei, Kristam Kristoferam Barovskim, Gustavam Riekstiņam, Filipam Rozneram, Adrijai Ziemelei un Emīlam Klāsupam – kas veltīja laiku, palīdzot un vadot stacijas! Un paldies Valdim Šustam par inventāra, mūzikas un mikrofona nodrošināšanu! Bez Jums mēs nevarētu!
Un, protams, paldies pašiem dalībniekiem par punktualitāti, sadarbību un neizsīkstošo entuziasmu!  Mums bija prieks veidot Jums šo pasākumu, kas arī bija pēdējais šajā mācību gadā!
Tad jau tiekamies pēc vasaras! ☀️
 
 
 
 
 
   
 
   

«     »    Skatīt visus