16.Okt, 2019

Eiropas čempione

Iecavas vidusskola apbalvota kā viena no Eiropas čempionēm uzņēmējdarbības izglītībā.

 Europe Uzņēmējdarbības skolas balvas (The Entrepreneurial School awards) pasniegšanas ceremonija norisinājās Helsinkos kā daļa no Eiropas profesionālo prasmju nedēļas.
 
Uzņēmējdarbības skolas balva ir ikgadēja apbalvošana, ko organizē JA Europe, kuras mērķis ir nodrošināt atbalstošu un motivējošu ietvaru skolu, direktoru un skolotāju no visas Eiropas vadīšanai to uzņēmējdarbības mācīšanās iniciatīvās. 
Piektajai Uzņēmējdarbības skolas balvai tika atlasītas 34 inovatīvas (akadēmiskas un profesionālas) skolas no 22 Eiropas valstīm valsts līmenī par to progresīvo redzējumu un izcilo uzņēmējdarbības izglītības programmu īstenošanu. 62 skolu direktori un skolotāji pulcējās Helsinkos 16. oktobrī, lai saņemtu savas skolas balvu. 
Skolas valsts līmenī ir novērtējušas īpašas komitejas, kuru sastāvā ir Junior Achievement nacionālie biroji. Tās ieguva visaugstāko vērtējumu savās valstīs pēc galvenajiem rādītājiem, kas veicina uzņēmējdarbības izglītības ilgtspēju: skolas stratēģijas kvalitāte, atbilstošo resursu piešķiršana, atbilstošo skolotāju apmācību esamība, vietējo un biznesa kopienu iesaiste un skolas labās prakses apmērs. 
 
 
Vairāk lasi: 
 
 
 

«     »     Skatīt visus