Apmeklē Iecavas vidusskolu
arī Facebook.com

 


Visas ziņas

<--  ... 1 2 3 4 ...  --> 

Gada skolēns 2019
09.05.2019

Šajā trešdienā Rundāles pils Baltajā zālē pulcējās konkursa "Gada skolēns"noslēguma pasākuma dalībnieki.

Lasīt vairāk ...


Viktorīna -Lasītprieks
09.05.2019

Iecavas vidusskolas 7.a un 7.b klases komandas kopā ar Dzimtmisas pamatskolas un Iecavas internātpamatskolas septītajiem piedalījās Iecavas novada skolu Lasīšanas svētku pasākumā – viktorīnā „LASĪTPRIEKS”, kas notika Iecavas internātpamatskolā.

Lasīt vairāk ...


Mēs-Latvijas nākotnei 08.05.2019

17.aprīlī notika 15.atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiāde "Mēs-Latvijas nākotnei"

Mājturības olimpiādē (tekstila tehnoloģijas) Iecavas vidusskolu pārstāvēja 6.c klases skolniece Lauma Potaša. Šodien LU apbalvošanā Lauma  saņēma  III. pakāpes diplomu.

 

 

 



Baložu velodrošība 2019
27.04.2019

Treša posma velo sacensībās, kas norisinājās šodien Baložos, startēja 2.un 3.klases.

Lasīt vairāk ...


Reģionālā angļu valodas olimpiāde 26.04.2019

      
 Atzinība
10.a Ralfs Jansons
Atzinība 6.c  Beate Bogdanova
 



Starpnovadu Publiskās runas konkurss angļu valodā 17.04.2019

      

      
 1.vieta
8.b Līva Vasiļjeva
 2.vieta9.a Estere Tīna Stepanoviča- Monkeviča 
 Atzinība9.c Ance Bole 
   
1.vieta 10.a Renāte Estere Liepiņa 
2.vieta 10.a Ralfs Jansons 
2.vieta 12.a Hugo Huberts Puriņš 
 


Starpnovadu Publiskās runas konkurss vācu valodā 17.04.2019

      

      
1.vieta
9.a  Emīlija Druviņa
2.vieta 9.c Gvido Miezers 
3.vieta 9.c Patrīcija Skalbe 
   
1.vieta 11.a Terēza Druviņa 
2.vieta 11.a Alise Luidmane 
 



Starpnovadu Publiskās runas konkurss krievu valodā 17.04.2019

      
1.vieta
9.aViktorija Seņko
2.vieta8.b Daņila Veremeičiks 
2.vieta9.aViktorija Arta Volkova 
3.vieta 9.c Viktorija Bortkeviča 
   
1.vieta 11.a Lea Krasnova 
2.vieta 12.b Valērija Trifonova 
2.vieta 10.a Evita Pavlova 
3.vieta 11.aArnolds Hivričs 
 



Iecavas un Vecumnieku novadu apvienības informātikas olimpiāde 10.04.2019

       
1.vieta
6.c Kristofers Birks
1.vieta7.a Inita Putniņa
2.vieta7.a Andžejs Matesons 
3.vieta 7.b Anete Kozlova 
Atzinība 6.a Dens Cīrulis 
Atzinība 7.c Darja Balaša 
   


Iecavas novada Publiskās runas konkurss angļu valodā 8.-9. un 10.-12.klasēm 09.04.2019

      

      
1.vieta
9.a
Estere Tīna Stepanoviča-Monkeviča
1.vieta 8.b Līva Vasiļjeva 
2.vieta 9.c Ance Bole 
   
1.vieta 10.a Laura Estere Liepiņa 
1.vieta 12.a Hugo Huberts Puriņš
2.vieta 10.a Niks Vīns 
2.vieta 11.b 
Laura Bogdanoviča
3.vieta 10.a Ralfs Jansons 
 



Iecavas novada Publiskās runas konkurss krievu valodā 8.-9. un 10.-12.klasēm 09.04.2019

      
1.vieta
9.cDana Bortkeviča
2.vieta8.b Daņila Veremeičiks
3.vieta 9.c Viktorija Bortkeviča 
3.vieta 9.a Viktorija Seņko 
   
1.vieta 11.a Lea Krasnova 
2.vieta 10.a Evita Pavlova 
2.vieta 12.b Viktorija Trifonova 
3.vieta 11.a Arnolds Hivričs 


Starptautiskās velo sacensības
06.04.2019

Šodien Baložos, starptautiskajās velo sacensībās piedalījā mūsu skolas riteņbraucēju komanda un skolotāja L. Logvina.

Lasīt vairāk ...


Korim skate
04.04.2019

Gatavojoties Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, ir sākušies koru konkursi.

Lasīt vairāk ...


Vecumnieku un Iecavas novadu apvienību krievu valodas/svešvalodas olimpiāde 03.04.2019

 
1.vieta A
9.aArta Volkova
2.vieta A8.b Kristers Vežbickis 
Atzinība A 9.a Anna Arhipova 
   
1.vieta B 9.a Viktorija Seņko 
2.vieta B 8.a Deniss Ļeļamers 
2.vieta B 9.c Viktorija Bortkeviča 
3.vieta B8.b  Daņila Veremeičiks
   
1.vieta A 11.a Kristīne Kabaļina 
1.vieta B 12.b Valērija Trifonova 
2.vieta B 11.a Arnolds Hivričs 
3.vieta B10.a Evita Pavlova 


Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība
27.03.2019

Bauskas kultūras centrā notika konkurss "Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība".

Lasīt vairāk ...


Iecavas novada krievu valodas olimpiāde 25.03.2019

       
1.vieta A
8.aMilinda Austere
 1.vieta B 8.a Deniss Ļeļamers
2.vieta A8.b Kristers Vežbickis
2.vieta B8.b Daņila Veremeičiks
   
1.vieta B9.a Viktorija Seņko 
2.vieta A9.a Viktorija Arta Volkova 
3.vieta A9.a Anna Arhipova 
3.vieta A9.c Amanda Šķērsēna 
3.vieta B9.c Viktorija Bortkeviča 
Atzinība B9.c Dana Bortkeviča 
Atzinība B 9.a Katrīna Ermanoviča-Hermanoviča
   
1.vieta B10.a Evita Pavlova 
3.vieta B10.b Anastasija Kalniņa 
Atzinība B10.b Oskars Dambergs 
Atzinība A10.a Mikus Dombrovskis 
   
1.vieta A11.a Kristīne Kabaļina 
3.vieta B11.a Lea Krasnova 
Atzinība A11.a Vadims Pogodins 
Atzinība A11.a Sandis Brūveris 
   
2.vieta A12.a Liāna Simsone 
2.vieta A12.a Liāna Ņikiforova 
2.vieta B
12.b Valērija Trifonova 
3.vieta A12.a Jolanta Jurāne 
3.vieta A12.a Amanda Visocka 

 



Deju skate
20.03.2019

20.martā Iecavas kultūras namā norisinājās Iecavas un Vecumnieku novadu tautas deju kolektīvu skate.

Lasīt vairāk ...


Zemgales reģionālā zinātniski pētniecisko darbu (ZPD) konference
08.03.2019

8.martā Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) notika Latvijas skolēnu 43. zinātniskās pētniecības darbu konferences posms – Zemgales reģionālā zinātniski pētniecisko darbu konference.

Lasīt vairāk ...


Konkurss "Latvijai 100"
07.03.2019

7.martā Iecavas internātpamatskolā pulcējās Iecavas novada skolu komandas, lai piedalītos konkursā "Latvijai 100".

Lasīt vairāk ...


Novadu apvienības vācu valodas olimpiāde 8.kl. grupā 25.02.2019

   

 1.vieta
 8.b Mārcis Lauciņš-Veiners
 



<--  ... 1 2 3 4 ...  --> 




Arhīvs
2020 (8)   
2019 (47)   
2018 (7)   

Seko attālināto mācību procesam skolas Facebook lapā!

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Kalendārs
<< Jūnijs 2020 >>
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930