2019

<--  ... 1 2 3 ...  --> 

Drošie un veiklie 26.03.2019

Iecavas novada skolu sacensības "Drošie un veiklie" 3.-4.klasēm.

 Sacensībās piedalījās 9 komandas. 
 
      1.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 4.c klases komanda - Anna Annija Grīnfelda,LuīzeAleksandrova, Loreta Lote Šķeltiņa, Ina Tataricka, Gvido Filipsons, Tomass Līrums, Mārcis Mežājevs, Gusts Ziemelis - klases audzinātāja Gunita Jakovļeva un sporta skolotāja Sigita Dīce.
      2.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 4.b klases komanda - Alise Veremeičika, Kristiāna Ivanova, Keitija Veilande, Elizabete Makarova, Rūdolfs Ozoliņš, Aleksis Bartaševičs, Gregors Sebastians Deņisovs, Gustavs Onzulis - klases audzinātāja Solvita Pļaviņa un sporta skolotāja Sigita Dīce. 


Iecavas novada krievu valodas olimpiāde 25.03.2019

       
1.vieta A
8.aMilinda Austere
 1.vieta B 8.a Deniss Ļeļamers
2.vieta A8.b Kristers Vežbickis
2.vieta B8.b Daņila Veremeičiks
   
1.vieta B9.a Viktorija Seņko 
2.vieta A9.a Viktorija Arta Volkova 
3.vieta A9.a Anna Arhipova 
3.vieta A9.c Amanda Šķērsēna 
3.vieta B9.c Viktorija Bortkeviča 
Atzinība B9.c Dana Bortkeviča 
Atzinība B 9.a Katrīna Ermanoviča-Hermanoviča
   
1.vieta B10.a Evita Pavlova 
3.vieta B10.b Anastasija Kalniņa 
Atzinība B10.b Oskars Dambergs 
Atzinība A10.a Mikus Dombrovskis 
   
1.vieta A11.a Kristīne Kabaļina 
3.vieta B11.a Lea Krasnova 
Atzinība A11.a Vadims Pogodins 
Atzinība A11.a Sandis Brūveris 
   
2.vieta A12.a Liāna Simsone 
2.vieta A12.a Liāna Ņikiforova 
2.vieta B
12.b Valērija Trifonova 
3.vieta A12.a Jolanta Jurāne 
3.vieta A12.a Amanda Visocka 

 



Deju skate
20.03.2019

20.martā Iecavas kultūras namā norisinājās Iecavas un Vecumnieku novadu tautas deju kolektīvu skate.

Lasīt vairāk ...


Zemgales reģionālā zinātniski pētniecisko darbu (ZPD) konference.
08.03.2019

8.martā Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) notika Latvijas skolēnu 43. zinātniskās pētniecības darbu konferences posms – Zemgales reģionālā zinātniski pētniecisko darbu konference.

Lasīt vairāk ...


Konkurss "Latvijai 100"
07.03.2019

7.martā Iecavas internātpamatskolā pulcējās Iecavas novada skolu komandas, lai piedalītos konkursā "Latvijai 100".

Lasīt vairāk ...


Florbols 05.03.2019

       5.martā iecavas vidusskolas zālē norisinājās Iecavas novada skolu sacensības florbolā 10.-12. klasēm.

       1. vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 11.a klases komanda: Roberts Vorona, Sandis Brūveris, Vadims Pogodins, Kaspars Ziemiņš, Lea Krasnova un Beāte Berķe. Klases audzinātāja Margita Buņķe un sporta skolotāja Sigita Dīce.

2. vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 12.b klases komanda, kurā spēlēja Sandijs Albiņš, Edvīns Milzers, Maksims Pavlovs, Toms Ričards Šteinbergs, Alekss Besprozvannijs un Matīss Mitrofanovs. Klases audzinātāja Maruta Lasmane un sporta skolotājs Voldemārs Pārums.

3. vietu izcīnīja Iecavas vidusskola 12.a klases komanda: Emīls Ozoliņš, Gvido Valbe, Hugo Huberts Puriņš, Rihards Bitelis un Edijs Lācis. Klases audzinātāja Milita Pīlādze un sporta skolotāja Īrisa Korčāgina. 


Florbols 26.02.2019

 

26.februārī norisinājās Iecavas novada skolu sacensības florbolā 6.-7.klases, Iecavas vidusskolas sporta zālē.
      1.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 6.c klases komanda - Ralfs Vilnis, Reinis Linejs, Gotfrīds Ansels Hofmanis, Toms Pudža, Jurģis Hincs, Jānis Kristians Zeps, Kristers Mors un Aleksandrs Martinovs - klases audzinātāja Ingrīda Draudziņa un sporta skolotājs Voldemārs Pārums. 
      3.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 6.a klases komanda - Kārlis Krūmiņš, Ņikita Besprozvannijs, Jevgenijs Ižiks, Alekss Dumpis, Boriss Pjatkins, Gustavs Ansons, Deniss Ismagilovs, Aleksandrs Malovs, Markuss Gļibickis - klases audzinātāja Antra Pāruma un sporta skolotāja Īrisa Korčāgina.

 

F:S. Zepa 



Novadu apvienības vācu valodas olimpiāde 8.kl. grupā 25.02.2019

   

 1.vieta
 8.b Mārcis Lauciņš-Veiners
 



Starpreģionālais debašu turnīrs 23.02.2019

 
Turnīrs nosrisinājās Rīgas 22.vidusskolā par tēmu angļu valodā - Tolerance veicina pozitīvo diskrimināciju.
      Mūsu komanda Ance Bole, Niks Vīns un Estere Tīna Monkeviča-Stepanoviča ieguva 3.vietu.
      Ance Bole ieguva labākā runātāja diplomu.
    Paldies Annai Emīlijai Onzulei par tiesāšanu. 


Vecumnieku un Iecavas novadu apvienības 1.-9.klašu vizuālās mākslas olimpiāde-konkurss 22.02.2019

 
1.vieta  2.cRēzija Kalniņa 
3.vieta 3.a Luīze Madlēna Verbicka 
Atzinība 1.b Elizabete Kļava 
Atzinība 4.c Leila Smeile 
   
1.vieta7.a Lorena Bokšica 
1.vieta8.a Milinda Austere 
1.vieta9.a Katrīna Ermanoviča-Hermanoviča 
2.vieta 7.c Darja Balaša 
3.vieta 7.a Tīna Naguraviča 
Atzinība 6a Beāta Kižlo 
Atzinība 9.c Dana Bortkeviča 
 


Novadu apvienības Ģeogrāfijas olimpiāde 20.02.2019

 1.vieta
 11.a Oto Filipsons
 Atzinība11.a Laura Bogdanoviča 


Iecavas un Vecumnieku novadu apvienības Angļu valodas 8.-9.klašu konkurss 19.02.2019

 
 1.vieta9.c Eva Gudļevska
2.vieta  9.aLaine Novicka
2.vieta 9.c Ance Bole 
3.vieta 9.a Pauls Kauķis 
3.vieta9.cEmīls Galauskis 
Atzinība 9.a Monta Druviņa 
   
1.vieta
8.a Bruno Filipsons
2.vieta8.b Marts Filips Mežulis  
3.vieta 8.b Līva Vasiļjeva 
   
   
 


Florbols 19.02.2019

 Iecavas vidusskolā norisinājās Iecavas novada skolu sacensības florbolā 8.-9.klasēm.Sacensībās 
piedalījās 4 komandas - Iecavas vidusskolas 8.a un apvienotā 9.a un c klases komanda, Dzimtmisas pamatskolas komanda un Internātskolas komanda.
 
       2.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 8.a klases komanda - Jānis Casno, Toms Kurlis, Bruno Filipsons, Jānis Jēkabsons, Dāvis Kalniņš, Edijs Ūdris - klases audzinātāja Iveta Cera, sporta skolotāja Īrisa Korčāgina
 
      3.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas apvienotā 9.ac klases komanda - Andrejs Hincs, Jānis Bilkevičs, Eduards Geks, Ēriks Frolovs, Henrijs Ivanovs, Daniels Spalis - klases audzinātājas 9.a Sanita Kozlova, 9.c Solveiga Lineja, sporta skolotāja Sigita Dīce. 
 


Vecumnieku un Iecavas novadu apvienības matemātikas olimpiāde 5.-8.klasēm. 15.02.2019

                  
1.vieta5.b Egons Zaķis
2.vieta5.a Patriks Hugo Vītols
2.vieta 5.c Anete Raginska 
3.vieta5.a Mārcis Šusts 
Atzinība5.cElza Draudziņa 
Atzinība 5.c Ance Krūze 
   
3.vieta6.aArtūrs Balodis 
   
1.vieta 7.a Putniņa Inita 
   
3.vieta 8.a Jānis Casno 
Atzinība8.a Jēkabs Māris Šusts 
Atzinība 8.aEdijs Ūdris 


Florbols 13.02.2019

Vakar, 12.02.2019., iesākušās Iecavas novada skolu sacensības florbolā 4.-5.klašu grupā.

      
Kopā piedalījās 7 komandas - 58 dalībnieki.
      2.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 5.a klases komanda - Mārcis Šusts, Mārcis Nudiens, Māris Riekstiņš, Patriks Hugo Vītols, Artūrs Skvorcovs, Sindija Šimiņa, Žanete Sinkovska, Arsenijs Pavlovs, Keita Zariņa - klases audzinātāja Kristīne Karele, sporta skolotāja Īrisa Korčāgina.
      3.vietu izcīnīja Iecavas vidduskolas 5.b klases komanda - Rainers Stančiks, Roberts Baufals - Gilučs, Egons Zaķis, Nojus Puntusevicius, Daniels Vasiļjevs, Kristaps Vanags, Harijs Vītiņš - klases audzinātāja Inga Belinska, sporta skolotāja Regīna Savinska.

Nākamās sacensības jau 19.02.2019., kad sacentīsies 8.-9.klases.

Foto autore : Evelīna Traumane
 



Iecavas novada Angļu valodas konkurss 8.-9. kl. 12.02.2019

1.vieta
8.bMarts Filips Madžulis
2.vieta8.b Līva Vasiļjeva 
3.vieta8.aEdijs Ūdris
Atzinība8.a Līva Bogdanoviča 
Atzinība8.a Bruno Filipsons 
Atzinība8.a Pēteris Krastiņš 
   
1. vieta9.c Ance Bole 
2.vieta9.c Emīls Galauskis 
3.vieta 9.a Edvards Bojārs 
Atzinība9.c Eva Gudļevska
 Atzinība9.a Monta Druviņa 
Atzinība 9.a Estere Tīna Stepanoviča-Monkeviča 
Atzinība9.a Laine Novicka  
 Atzinība9.a Ieva Žeikare 
   


Novadu apvienības matemātikas olimpiāde 4.klasēm 07.02.2019

2.vieta
4.cDārta Miezere
3.vieta4.b Elizabete Makarova 


Iecavas un Vecumnieku novadu apvienības ķīmijas olimpiāde 05.02.2019

 
      
 9.klašu grupa  
1.vieta9.c Gvido Miezers
2.vieta9.a  Pauls Kauķis
3.vieta9.aEstere Tīna Stepanoviča-Mnkeviča 
Atzinība 9.a Luīze Cābele 
Atzinība9.a Monta Druviņa 
   
 10.klašu grupa  
 1.vieta10.a Renāte Estere Liepiņa 
2.vieta 10.a Niks Vīns 
3.vieta 10.a Rūdis Pēteris Lasmanis 
   
11.klašu grupa   
1.vieta11.a Arnolds Hivričs 
2.vieta 11.a Oto Filipsons 
3.vieta 11.a Laura Bogdanoviča 
   
 12.klašu grupa  
1.vieta 12.a Annija Elizabete Goldmane 
2.vieta 12.a Anna Ansone 
3.vieta 12.a Eva Maculēviča 
 


Vecumnieku un Iecavas novadu apvienības matemātikas olimpiāde 9.-12.kl. 01.02.2019

      
 1.vieta9.aPauls Kauķis
 2.vieta9.c Gvido Miezers
 3.vieta9.aMonta Druviņa 
 Atzinība9.c Daniels Spalis 
   
1.vieta10.a Renāte Estere Liepiņa 
 Atzinība10.a Filips Rozners 
 2.vieta11.a Oto Filipsons 
 


Vecumnieku, Iecavas, Mazzalves novadu apvienības olimpiāde mājturībā un tehnoloģijās 31.01.2019

 

 1. viet
8.aMilinda Austere
 1. vieta9.aLuīze Cābele
 1.vieta9.aEdvards Bojārs
 Atzinība7.c Aleksis Nikitins
   
 

Galerija 



<--  ... 1 2 3 ...  --> 




Arhīvs
2019 (50)   
2018 (17)   

 



Kalendārs
<< Jūlijs 2019 >>
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031