<--  ... 1 2 3 4 ...  --> 

Starpnovadu Publiskās runas konkurss krievu valodā. 17.04.2019

      
1.vieta
9.aViktorija Seņko
2.vieta8.b Daņila Veremeičiks 
2.vieta9.aViktorija Arta Volkova 
3.vieta 9.c Viktorija Bortkeviča 
   
1.vieta 11.a Lea Krasnova 
2.vieta 12.b Valērija Trifonova 
2.vieta 10.a Evita Pavlova 
3.vieta 11.aArnolds Hivričs 
 



Iecavas un Vecumnieku novadu apvienības informātikas olimpiāde 10.04.2019

       
1.vieta
6.c Kristofers Birks
1.vieta7.a Inita Putniņa
2.vieta7.a Andžejs Matesons 
3.vieta 7.b Anete Kozlova 
Atzinība 6.a Dens Cīrulis 
Atzinība 7.c Darja Balaša 
   


Iecavas novada Publiskās runas konkurss angļu valodā 8.-9. un 10.-12.klasēm 09.04.2019

      

      
1.vieta
9.a
Estere Tīna Stepanoviča-Monkeviča
1.vieta 8.b Līva Vasiļjeva 
2.vieta 9.c Ance Bole 
   
1.vieta 10.a Laura Estere Liepiņa 
1.vieta 12.a Hugo Huberts Puriņš
2.vieta 10.a Niks Vīns 
2.vieta 11.b 
Laura Bogdanoviča
3.vieta 10.a Ralfs Jansons 
 



Iecavas novada Publiskās runas konkurss krievu valodā 8.-9. un 10.-12.klasēm 09.04.2019

      
1.vieta
9.cDana Bortkeviča
2.vieta8.b Daņila Veremeičiks
3.vieta 9.c Viktorija Bortkeviča 
3.vieta 9.a Viktorija Seņko 
   
1.vieta 11.a Lea Krasnova 
2.vieta 10.a Evita Pavlova 
2.vieta 12.b Viktorija Trifonova 
3.vieta 11.a Arnolds Hivričs 


Nacionālais debašu turnīrs.
06.04.2019

Iecavas vidusskolas komandai un trenerei V.Lauciņai-Veinerei aizvadīts Nacionālais debašu turnīrs Jelgavā.

Lasīt vairāk ...


Starptautiskās velo sacensības
06.04.2019

Šodien Baložos, starptautiskajās velo sacensībās piedalījā mūsu skolas riteņbraucēju komanda un skolotāja L. Logvina.

Lasīt vairāk ...


Korim skate
04.04.2019

Gatavojoties Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, ir sākušies koru konkursi.

Lasīt vairāk ...


Vecumnieku un Iecavas novadu apvienību krievu valodas/svešvalodas olimpiāde 03.04.2019

 
1.vieta A
9.aArta Volkova
2.vieta A8.b Kristers Vežbickis 
Atzinība A 9.a Anna Arhipova 
   
1.vieta B 9.a Viktorija Seņko 
2.vieta B 8.a Deniss Ļeļamers 
2.vieta B 9.c Viktorija Bortkeviča 
3.vieta B8.b  Daņila Veremeičiks
   
1.vieta A 11.a Kristīne Kabaļina 
1.vieta B 12.b Valērija Trifonova 
2.vieta B 11.a Arnolds Hivričs 
3.vieta B10.a Evita Pavlova 


Starpreģionālais debašu turnīrs 30.03.2019

    Iecavas vidusskolas komanda izcīna 2.vietu angļu valodā runājošo turnīrā! 

 

 



Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība
27.03.2019

Bauskas kultūras centrā notika konkurss "Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība".

Lasīt vairāk ...


Drošie un veiklie 26.03.2019

Iecavas novada skolu sacensības "Drošie un veiklie" 3.-4.klasēm.

 Sacensībās piedalījās 9 komandas. 
 
      1.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 4.c klases komanda - Anna Annija Grīnfelda,LuīzeAleksandrova, Loreta Lote Šķeltiņa, Ina Tataricka, Gvido Filipsons, Tomass Līrums, Mārcis Mežājevs, Gusts Ziemelis - klases audzinātāja Gunita Jakovļeva un sporta skolotāja Sigita Dīce.
      2.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 4.b klases komanda - Alise Veremeičika, Kristiāna Ivanova, Keitija Veilande, Elizabete Makarova, Rūdolfs Ozoliņš, Aleksis Bartaševičs, Gregors Sebastians Deņisovs, Gustavs Onzulis - klases audzinātāja Solvita Pļaviņa un sporta skolotāja Sigita Dīce. 


Iecavas novada krievu valodas olimpiāde 25.03.2019

       
1.vieta A
8.aMilinda Austere
 1.vieta B 8.a Deniss Ļeļamers
2.vieta A8.b Kristers Vežbickis
2.vieta B8.b Daņila Veremeičiks
   
1.vieta B9.a Viktorija Seņko 
2.vieta A9.a Viktorija Arta Volkova 
3.vieta A9.a Anna Arhipova 
3.vieta A9.c Amanda Šķērsēna 
3.vieta B9.c Viktorija Bortkeviča 
Atzinība B9.c Dana Bortkeviča 
Atzinība B 9.a Katrīna Ermanoviča-Hermanoviča
   
1.vieta B10.a Evita Pavlova 
3.vieta B10.b Anastasija Kalniņa 
Atzinība B10.b Oskars Dambergs 
Atzinība A10.a Mikus Dombrovskis 
   
1.vieta A11.a Kristīne Kabaļina 
3.vieta B11.a Lea Krasnova 
Atzinība A11.a Vadims Pogodins 
Atzinība A11.a Sandis Brūveris 
   
2.vieta A12.a Liāna Simsone 
2.vieta A12.a Liāna Ņikiforova 
2.vieta B
12.b Valērija Trifonova 
3.vieta A12.a Jolanta Jurāne 
3.vieta A12.a Amanda Visocka 

 



Deju skate
20.03.2019

20.martā Iecavas kultūras namā norisinājās Iecavas un Vecumnieku novadu tautas deju kolektīvu skate.

Lasīt vairāk ...


Zemgales reģionālā zinātniski pētniecisko darbu (ZPD) konference.
08.03.2019

8.martā Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) notika Latvijas skolēnu 43. zinātniskās pētniecības darbu konferences posms – Zemgales reģionālā zinātniski pētniecisko darbu konference.

Lasīt vairāk ...


Konkurss "Latvijai 100"
07.03.2019

7.martā Iecavas internātpamatskolā pulcējās Iecavas novada skolu komandas, lai piedalītos konkursā "Latvijai 100".

Lasīt vairāk ...


Florbols 05.03.2019

       5.martā iecavas vidusskolas zālē norisinājās Iecavas novada skolu sacensības florbolā 10.-12. klasēm.

       1. vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 11.a klases komanda: Roberts Vorona, Sandis Brūveris, Vadims Pogodins, Kaspars Ziemiņš, Lea Krasnova un Beāte Berķe. Klases audzinātāja Margita Buņķe un sporta skolotāja Sigita Dīce.

2. vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 12.b klases komanda, kurā spēlēja Sandijs Albiņš, Edvīns Milzers, Maksims Pavlovs, Toms Ričards Šteinbergs, Alekss Besprozvannijs un Matīss Mitrofanovs. Klases audzinātāja Maruta Lasmane un sporta skolotājs Voldemārs Pārums.

3. vietu izcīnīja Iecavas vidusskola 12.a klases komanda: Emīls Ozoliņš, Gvido Valbe, Hugo Huberts Puriņš, Rihards Bitelis un Edijs Lācis. Klases audzinātāja Milita Pīlādze un sporta skolotāja Īrisa Korčāgina. 


Florbols 26.02.2019

 

26.februārī norisinājās Iecavas novada skolu sacensības florbolā 6.-7.klases, Iecavas vidusskolas sporta zālē.
      1.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 6.c klases komanda - Ralfs Vilnis, Reinis Linejs, Gotfrīds Ansels Hofmanis, Toms Pudža, Jurģis Hincs, Jānis Kristians Zeps, Kristers Mors un Aleksandrs Martinovs - klases audzinātāja Ingrīda Draudziņa un sporta skolotājs Voldemārs Pārums. 
      3.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 6.a klases komanda - Kārlis Krūmiņš, Ņikita Besprozvannijs, Jevgenijs Ižiks, Alekss Dumpis, Boriss Pjatkins, Gustavs Ansons, Deniss Ismagilovs, Aleksandrs Malovs, Markuss Gļibickis - klases audzinātāja Antra Pāruma un sporta skolotāja Īrisa Korčāgina.

 

F:S. Zepa 



Novadu apvienības vācu valodas olimpiāde 8.kl. grupā 25.02.2019

   

 1.vieta
 8.b Mārcis Lauciņš-Veiners
 



Starpreģionālais debašu turnīrs 23.02.2019

 
Turnīrs nosrisinājās Rīgas 22.vidusskolā par tēmu angļu valodā - Tolerance veicina pozitīvo diskrimināciju.
      Mūsu komanda Ance Bole, Niks Vīns un Estere Tīna Monkeviča-Stepanoviča ieguva 3.vietu.
      Ance Bole ieguva labākā runātāja diplomu.
    Paldies Annai Emīlijai Onzulei par tiesāšanu. 


Vecumnieku un Iecavas novadu apvienības 1.-9.klašu vizuālās mākslas olimpiāde-konkurss 22.02.2019

 
1.vieta  2.cRēzija Kalniņa 
3.vieta 3.a Luīze Madlēna Verbicka 
Atzinība 1.b Elizabete Kļava 
Atzinība 4.c Leila Smeile 
   
1.vieta7.a Lorena Bokšica 
1.vieta8.a Milinda Austere 
1.vieta9.a Katrīna Ermanoviča-Hermanoviča 
2.vieta 7.c Darja Balaša 
3.vieta 7.a Tīna Naguraviča 
Atzinība 6a Beāta Kižlo 
Atzinība 9.c Dana Bortkeviča 
 


<--  ... 1 2 3 4 ...  --> 




Arhīvs
2019 (60)   
2018 (17)   



Kalendārs
<< Oktobris 2019 >>
POTCPSSv
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031