2019

<--  ... 1 2 3 4 ...  --> 

Starpreģionālais debašu turnīrs 23.02.2019

 
Turnīrs nosrisinājās Rīgas 22.vidusskolā par tēmu angļu valodā - Tolerance veicina pozitīvo diskrimināciju.
      Mūsu komanda Ance Bole, Niks Vīns un Estere Tīna Monkeviča-Stepanoviča ieguva 3.vietu.
      Ance Bole ieguva labākā runātāja diplomu.
    Paldies Annai Emīlijai Onzulei par tiesāšanu. 


Vecumnieku un Iecavas novadu apvienības 1.-9.klašu vizuālās mākslas olimpiāde-konkurss 22.02.2019

 
1.vieta  2.cRēzija Kalniņa 
3.vieta 3.a Luīze Madlēna Verbicka 
Atzinība 1.b Elizabete Kļava 
Atzinība 4.c Leila Smeile 
   
1.vieta7.a Lorena Bokšica 
1.vieta8.a Milinda Austere 
1.vieta9.a Katrīna Ermanoviča-Hermanoviča 
2.vieta 7.c Darja Balaša 
3.vieta 7.a Tīna Naguraviča 
Atzinība 6a Beāta Kižlo 
Atzinība 9.c Dana Bortkeviča 
 


Novadu apvienības Ģeogrāfijas olimpiāde 20.02.2019

 1.vieta
 11.a Oto Filipsons
 Atzinība11.a Laura Bogdanoviča 


Iecavas un Vecumnieku novadu apvienības Angļu valodas 8.-9.klašu konkurss 19.02.2019

 
 1.vieta9.c Eva Gudļevska
2.vieta  9.aLaine Novicka
2.vieta 9.c Ance Bole 
3.vieta 9.a Pauls Kauķis 
3.vieta9.cEmīls Galauskis 
Atzinība 9.a Monta Druviņa 
   
1.vieta
8.a Bruno Filipsons
2.vieta8.b Marts Filips Mežulis  
3.vieta 8.b Līva Vasiļjeva 
   
   
 


Florbols 19.02.2019

 Iecavas vidusskolā norisinājās Iecavas novada skolu sacensības florbolā 8.-9.klasēm.Sacensībās 
piedalījās 4 komandas - Iecavas vidusskolas 8.a un apvienotā 9.a un c klases komanda, Dzimtmisas pamatskolas komanda un Internātskolas komanda.
 
       2.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 8.a klases komanda - Jānis Casno, Toms Kurlis, Bruno Filipsons, Jānis Jēkabsons, Dāvis Kalniņš, Edijs Ūdris - klases audzinātāja Iveta Cera, sporta skolotāja Īrisa Korčāgina
 
      3.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas apvienotā 9.ac klases komanda - Andrejs Hincs, Jānis Bilkevičs, Eduards Geks, Ēriks Frolovs, Henrijs Ivanovs, Daniels Spalis - klases audzinātājas 9.a Sanita Kozlova, 9.c Solveiga Lineja, sporta skolotāja Sigita Dīce. 
 


Vecumnieku un Iecavas novadu apvienības matemātikas olimpiāde 5.-8.klasēm. 15.02.2019

                  
1.vieta5.b Egons Zaķis
2.vieta5.a Patriks Hugo Vītols
2.vieta 5.c Anete Raginska 
3.vieta5.a Mārcis Šusts 
Atzinība5.cElza Draudziņa 
Atzinība 5.c Ance Krūze 
   
3.vieta6.aArtūrs Balodis 
   
1.vieta 7.a Putniņa Inita 
   
3.vieta 8.a Jānis Casno 
Atzinība8.a Jēkabs Māris Šusts 
Atzinība 8.aEdijs Ūdris 


Florbols 13.02.2019

Vakar, 12.02.2019., iesākušās Iecavas novada skolu sacensības florbolā 4.-5.klašu grupā.

      
Kopā piedalījās 7 komandas - 58 dalībnieki.
      2.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 5.a klases komanda - Mārcis Šusts, Mārcis Nudiens, Māris Riekstiņš, Patriks Hugo Vītols, Artūrs Skvorcovs, Sindija Šimiņa, Žanete Sinkovska, Arsenijs Pavlovs, Keita Zariņa - klases audzinātāja Kristīne Karele, sporta skolotāja Īrisa Korčāgina.
      3.vietu izcīnīja Iecavas vidduskolas 5.b klases komanda - Rainers Stančiks, Roberts Baufals - Gilučs, Egons Zaķis, Nojus Puntusevicius, Daniels Vasiļjevs, Kristaps Vanags, Harijs Vītiņš - klases audzinātāja Inga Belinska, sporta skolotāja Regīna Savinska.

Nākamās sacensības jau 19.02.2019., kad sacentīsies 8.-9.klases.

Foto autore : Evelīna Traumane
 



Iecavas novada Angļu valodas konkurss 8.-9. kl. 12.02.2019

1.vieta
8.bMarts Filips Madžulis
2.vieta8.b Līva Vasiļjeva 
3.vieta8.aEdijs Ūdris
Atzinība8.a Līva Bogdanoviča 
Atzinība8.a Bruno Filipsons 
Atzinība8.a Pēteris Krastiņš 
   
1. vieta9.c Ance Bole 
2.vieta9.c Emīls Galauskis 
3.vieta 9.a Edvards Bojārs 
Atzinība9.c Eva Gudļevska
 Atzinība9.a Monta Druviņa 
Atzinība 9.a Estere Tīna Stepanoviča-Monkeviča 
Atzinība9.a Laine Novicka  
 Atzinība9.a Ieva Žeikare 
   


Novadu apvienības matemātikas olimpiāde 4.klasēm 07.02.2019

2.vieta
4.cDārta Miezere
3.vieta4.b Elizabete Makarova 


Iecavas un Vecumnieku novadu apvienības ķīmijas olimpiāde 05.02.2019

 
      
 9.klašu grupa  
1.vieta9.c Gvido Miezers
2.vieta9.a  Pauls Kauķis
3.vieta9.aEstere Tīna Stepanoviča-Mnkeviča 
Atzinība 9.a Luīze Cābele 
Atzinība9.a Monta Druviņa 
   
 10.klašu grupa  
 1.vieta10.a Renāte Estere Liepiņa 
2.vieta 10.a Niks Vīns 
3.vieta 10.a Rūdis Pēteris Lasmanis 
   
11.klašu grupa   
1.vieta11.a Arnolds Hivričs 
2.vieta 11.a Oto Filipsons 
3.vieta 11.a Laura Bogdanoviča 
   
 12.klašu grupa  
1.vieta 12.a Annija Elizabete Goldmane 
2.vieta 12.a Anna Ansone 
3.vieta 12.a Eva Maculēviča 
 


Vecumnieku un Iecavas novadu apvienības matemātikas olimpiāde 9.-12.kl. 01.02.2019

      
 1.vieta9.aPauls Kauķis
 2.vieta9.c Gvido Miezers
 3.vieta9.aMonta Druviņa 
 Atzinība9.c Daniels Spalis 
   
1.vieta10.a Renāte Estere Liepiņa 
 Atzinība10.a Filips Rozners 
 2.vieta11.a Oto Filipsons 
 


Vecumnieku, Iecavas, Mazzalves novadu apvienības olimpiāde mājturībā un tehnoloģijās 31.01.2019

 

 1. viet
8.aMilinda Austere
 1. vieta9.aLuīze Cābele
 1.vieta9.aEdvards Bojārs
 Atzinība7.c Aleksis Nikitins
   
 

Galerija 



Novadu apvienības ekonomikas olimpiāde 10.-12.klasēm. 30.01.2019

 

 1.vieta
11.aOto Filipsons
2.vieta11.a Laura  Bogdanoviča 
 Atzinība11.a Arnolds Hivričs 
 



Iecavas un Vecumnieku novadu apvienības latviešu valodas un literatūras 45. olimpiāde 11.-12.kl. 28.01.2019

 1.vieta
 12.a Annija Elizabete Goldmane
 3.vieta12.a Ksenija Siliņa 
 Atzinība12.a Anna Ansone 
 Atzinība12.a Zane Gita Grase 
 Atzinība12.a Anna Patrīcija Karele 
 Atzinība12.b Eva Ķeruže 
 Atzinība12.b Valērija Trifanova 
   
 2. vieta11.b Laura Bogdanoviča 

 

 

Uz latviešu valodas un literatūras valsts 45.olimpiādi 2019.gada 1.martā uzaicināta Annija Elizabete Goldmane.


Atklātais svešvalodu konkurss 26.01.2019

  Sestdien Iecavas vidusskolas 9.a klases skolniece Emīlija Sofija Druviņa un skolotāja S. Lineja devās uz Rīgas Valsts vācu ģimnāziju, lai izmēģinātu savus spēkus Atklātajā vācu valodas konkursā 9.klasēm. 
 
Priecājamies kopā ar Emīliju un skolotāju S. Lineju  par iegūto 1.vietu konkursā!
 
 


Tautas bumba
23.01.2019

Iecavas sporta namā norisinājās Iecavas novada skolu sacensības tautas bumbā 4.-5.klašu grupā.

Lasīt vairāk ...


Oranžās bumbas sacensības 22.01.2019

      Sacentās sešas 2007. un 2008. gadā dzimušo zēnu komandas, informē sporta skolotājs Voldemārs Pārums. Iecavas vidusskolas komanda, kurā spēlēja Nojus Puntusevicius, Egons Zaķis, Harijs Vītiņš, Verners Liepiņš, Rihards Cīrulis, Rodrigo Nolbergs, Rainers Stančiks, Kristaps Vanags un Rihards Beitiņš, izcīnīja 3. vietu. Priecājamies!
 
 
 


Fizikas 2.posma olimpiāde 18.01.2019

      
      
 1.vieta9.c Daniels Spalis
 2.vieta9.c Gvido Miezers
 3.vieta 9.a Emīls Ķikuts
 1.vieta 10.a Renāte Estere Liepiņa
 


Zemgales bērnu vieglatlētikas festivāls
18.01.2019

Bauskā norisinājās programmas «Bērnu vieglatlētika» rīkotā festivāla Zemgales reģiona posms, kurā piedalījās 12 komandu 1. un 2. klašu skolēni.

Lasīt vairāk ...


Basketbols 17.01.2019

      17.janvārī Iecavas novada skolu 6.un 7.klases piedalījās basketbola turnīrā. Sacensībās piedalījās 4 Iecavas  vidusskolas komandas. 3.vietu izcīnīja 6.c klases komanda. Otro vietu ieguva 6.b klases komanda, bet 1.vietu ieguva 7.b klases komanda. 
 
 


<--  ... 1 2 3 4 ...  --> 




Arhīvs
2019 (62)   
2018 (17)   



Kalendārs
<< Oktobris 2019 >>
POTCPSSv
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031