<--  1 2 3 4 ...  --> 

Izglītības laureāti 2019 31.05.2019

Mācību gada izskaņā pašvaldība tradicionāli sveica izglītības jomas laureātus.

      

 

Spied uz attēla 



Godināšana skolā.
30.05.2019

Divas dienas pēc kārtas skolā notika svinīgi pasākumi,kuru laikā tika pasniegti Atzinības raksti skolēniem un skolotājiem par sasniegumiem olimpiādēs, konkursos, skatēs,sacensībās.

Lasīt vairāk ...


Gada skolēns 2019
09.05.2019

Šajā trešdienā Rundāles pils Baltajā zālē pulcējās konkursa "Gada skolēns"noslēguma pasākuma dalībnieki.

Lasīt vairāk ...


Viktorīna -Lasītprieks
09.05.2019

Iecavas vidusskolas 7.a un 7.b klases komandas kopā ar Dzimtmisas pamatskolas un Iecavas internātpamatskolas septītajiem piedalījās Iecavas novada skolu Lasīšanas svētku pasākumā – viktorīnā „LASĪTPRIEKS”, kas notika Iecavas internātpamatskolā.

Lasīt vairāk ...


3X3 Basketbols
09.05.2019

Iecavas stadionā norisinājās pēdējās Iecavas novada skolu sacensības šajā mācību gadā, šogad tās bija 3x3 basketbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 7.- 8. un 5.-6. klašu grupā.

Lasīt vairāk ...


Mēs-Latvijas nākotnei 08.05.2019

17.aprīlī notika 15.atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiāde "Mēs-Latvijas nākotnei"

Mājturības olimpiādē (tekstila tehnoloģijas) Iecavas vidusskolu pārstāvēja 6.c klases skolniece Lauma Potaša. Šodien LU apbalvošanā Lauma  saņēma  III. pakāpes diplomu.

 

 

 



Baložu velodrošība 2019
27.04.2019

Treša posma velo sacensībās, kas norisinājās šodien Baložos, startēja 2.un 3.klases.

Lasīt vairāk ...


Reģionālā angļu valodas olimpiāde 26.04.2019

      
 Atzinība
10.a Ralfs Jansons
Atzinība 6.c  Beate Bogdanova
 



Starpnovadu Publiskās runas konkurss angļu valodā. 17.04.2019

      

      
 1.vieta
8.b Līva Vasiļjeva
 2.vieta9.a Estere Tīna Stepanoviča- Monkeviča 
 Atzinība9.c Ance Bole 
   
1.vieta 10.a Renāte Estere Liepiņa 
2.vieta 10.a Ralfs Jansons 
2.vieta 12.a Hugo Huberts Puriņš 
 


Starpnovadu Publiskās runas konkurss vācu valodā. 17.04.2019

      

      
1.vieta
9.a  Emīlija Druviņa
2.vieta 9.c Gvido Miezers 
3.vieta 9.c Patrīcija Skalbe 
   
1.vieta 11.a Terēza Druviņa 
2.vieta 11.a Alise Luidmane 
 



Starpnovadu Publiskās runas konkurss krievu valodā. 17.04.2019

      
1.vieta
9.aViktorija Seņko
2.vieta8.b Daņila Veremeičiks 
2.vieta9.aViktorija Arta Volkova 
3.vieta 9.c Viktorija Bortkeviča 
   
1.vieta 11.a Lea Krasnova 
2.vieta 12.b Valērija Trifonova 
2.vieta 10.a Evita Pavlova 
3.vieta 11.aArnolds Hivričs 
 



Iecavas un Vecumnieku novadu apvienības informātikas olimpiāde 10.04.2019

       
1.vieta
6.c Kristofers Birks
1.vieta7.a Inita Putniņa
2.vieta7.a Andžejs Matesons 
3.vieta 7.b Anete Kozlova 
Atzinība 6.a Dens Cīrulis 
Atzinība 7.c Darja Balaša 
   


Iecavas novada Publiskās runas konkurss angļu valodā 8.-9. un 10.-12.klasēm 09.04.2019

      

      
1.vieta
9.a
Estere Tīna Stepanoviča-Monkeviča
1.vieta 8.b Līva Vasiļjeva 
2.vieta 9.c Ance Bole 
   
1.vieta 10.a Laura Estere Liepiņa 
1.vieta 12.a Hugo Huberts Puriņš
2.vieta 10.a Niks Vīns 
2.vieta 11.b 
Laura Bogdanoviča
3.vieta 10.a Ralfs Jansons 
 



Iecavas novada Publiskās runas konkurss krievu valodā 8.-9. un 10.-12.klasēm 09.04.2019

      
1.vieta
9.cDana Bortkeviča
2.vieta8.b Daņila Veremeičiks
3.vieta 9.c Viktorija Bortkeviča 
3.vieta 9.a Viktorija Seņko 
   
1.vieta 11.a Lea Krasnova 
2.vieta 10.a Evita Pavlova 
2.vieta 12.b Viktorija Trifonova 
3.vieta 11.a Arnolds Hivričs 


Nacionālais debašu turnīrs.
06.04.2019

Iecavas vidusskolas komandai un trenerei V.Lauciņai-Veinerei aizvadīts Nacionālais debašu turnīrs Jelgavā.

Lasīt vairāk ...


Starptautiskās velo sacensības
06.04.2019

Šodien Baložos, starptautiskajās velo sacensībās piedalījā mūsu skolas riteņbraucēju komanda un skolotāja L. Logvina.

Lasīt vairāk ...


Korim skate
04.04.2019

Gatavojoties Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, ir sākušies koru konkursi.

Lasīt vairāk ...


Vecumnieku un Iecavas novadu apvienību krievu valodas/svešvalodas olimpiāde 03.04.2019

 
1.vieta A
9.aArta Volkova
2.vieta A8.b Kristers Vežbickis 
Atzinība A 9.a Anna Arhipova 
   
1.vieta B 9.a Viktorija Seņko 
2.vieta B 8.a Deniss Ļeļamers 
2.vieta B 9.c Viktorija Bortkeviča 
3.vieta B8.b  Daņila Veremeičiks
   
1.vieta A 11.a Kristīne Kabaļina 
1.vieta B 12.b Valērija Trifonova 
2.vieta B 11.a Arnolds Hivričs 
3.vieta B10.a Evita Pavlova 


Starpreģionālais debašu turnīrs 30.03.2019

    Iecavas vidusskolas komanda izcīna 2.vietu angļu valodā runājošo turnīrā! 

 

 



Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība
27.03.2019

Bauskas kultūras centrā notika konkurss "Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība".

Lasīt vairāk ...


<--  1 2 3 4 ...  --> 




Arhīvs
2019 (50)   
2018 (17)   



Kalendārs
<< Augusts 2019 >>
POTCPSSv
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031